https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
ایرلاین ها

ادغام یعنی ساده سازی و افزایش کارآیی

کروناویروس سبب شده تا شرکتهای هواپیمایی سیاست های انقباضی در پیش بگیرند . یکی از این راهکارها کوچک شدن یا ادغام است . در ادامه داستان یک ادغام را مرور می کنیم که در بحران اقتصادی ۲۰۰۸ ایالات متحده انجام شد .
شرکتهای هواپیمایی دلتا و نورث وست در پی بحران ۲۰۰۸ ادغام شدند . این توافق سبب شد تا یک شرکت قوی تر به ارزش ۱۷٫۷ میلیارد دلار شکل بگیرد . ترکیب جدید با نام دلتا ادامه کار داده است و بیش از ۳۹۰ مقصد در ۶۷ کشور را پوشش می دهد . دلتا در زمان ادغام ۸۰۰ فروند هواپیما در تملک داشت .
شبکه های پروازی این دو شرکت همپوشانی کمی داشتند ولی پس از ادغام شبکه گسترده تری را تشکیل دادند. مدیران شرکت در ابتدا تصمیم داشتند تمام مراکز پروازی داخلی و بین المللی خود را حفظ کنند ولی این تصمیم را بیهوده دیدند . کاغذ بازی ادغام یک سال طول کشید و از سال ۲۰۰۹ ترافیک هوایی نورث وست به دلتا تغییر نام داد .
شرکت هواپیمایی جدید نیاز به ساده سازی و افزایش کارآیی داشت ، بنابراین بسیاری از جت های منطقه ای نورث وست به شرکت های ثالث فروخته شد و هواپیماهای کم بهره نیز بازنشسته شدند . دلتا ایرلاینز امروز بیشترین عملیات خود را از دو مرکز مینیاپولیس و دیترویت انجام می هد .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن