https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
ایرلاین ها

الکس کروز از بریتیش ایرویز رفت

الکس کروز از سمت خود به عنوان مدیر عامل شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز متعلق به IAG کناره گیری کرد. رفتن کروز در حالی صورت می گیرد که بریتیش ایرویز با بدترین بحران خود دست و پنجه نرم می کند.
کناره گیری الکس کروز از بریتیش ایرویز دومین وداع این شرکت هواپیمایی در هفته گذشته است. روز پنجشنبه نیز این شرکت هواپیمایی پس از ۵۰ سال با بوئینگ ۷۴۷ خداحافظی کرد.
شان دویل قرار است مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز شود و پس از یک دوره گذار سرانجام مسئولیت ریاست را به عهده خواهد گرفت.
دویل در سال ۱۹۹۸ به بریتیش ایرویز پیوست. او قبل از پیوستن به کمیته مدیریت اجرایی در ۲۰۱۶ ، چندین سمت مدیریتی در این شرکت داشت . دویل در ژانویه ۲۰۱۹ مدیر عامل هواپیمایی ایرلینگویس شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن