https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
دیدگاه ها

انقباض بازار هواپیمایی به راحتی ترمیم نمی شود

هشدارهای نجات برای صنعت حمل و نقل هوایی ایالات متحده با پایان سپتامبر بلند شده است . سه روز است که بسته حمایتی دولت از حقوق و دستمزد صنعت هوایی این کشور منقضی شده ولی هنوز سیگنالی از سوی دولت شنیده نمی شود . شرکت های هواپیمایی در سراسر آمریکا چاره ای جز ارسال نامه های اخراج برای جلوگیری از سقوط ندارند .
داگ پارکر مدیرعامل امریکن ایرلاینز عصر چهارشنبه نامه ای به کارمندان خود ارسال کرد و اعلام کرد که این شرکت از روز پنجشنبه اخراج حدود ۱۹۰۰۰ کارمند خود را آغاز می کند . در نامه نوشته : من بسیار متاسفم که به این نتیجه رسیده ایم . این چیزی نیست که لیاقت همه شما باشد .
در همین زمان نامه های یونایتد ایرلاینز نیز برای حدود ۱۳۰۰۰ نفر ارسال شده است . در این نامه نیز نوشته : امروز یک روز بسیار ناراحت کننده برای همه ما است . در ادامه این روند، کاهش ساعت کار ، اخراج و تعطیلات اجباری در سایر شرکتهای هواپیمایی از جمله آلاسکا ، دلتا ، فرانتیر ، آلیجیان ، جت بلو ، اسکای وست و ساوت وست در جریان است .
پیش بینی می شود در عرض ۲۴ ساعت بیش از ۵۳۰۰۰ اخطار از سوی شرکت های هواپیمایی ، مراکز تعمیر و نگهداری و تامین کنندگان زنجیره تامین ارسال شده باشد . این در حالی است که دولت تا امروز به این روند واکنشی نشان نداده است . انقباض بازار هواپیمایی ایالات متحده در این مقیاس حتی در صورت ورود واکسن کرونا و باز شدن بازارها به سرعت ترمیم نمی شود و با یک رکود اقتصادی عمیق مواجه خواهد بود .
در همین حال ، در سراسر چین و همزمان با جشنواره پاییز ، بازار سفرهای داخلی به شدت رشد داشته است . براساس گزارش رسانه های دولتی چین ، در هفته گذشته حدود ۱۳ میلیون نفر سفر کرده اند که نسبت به سال قبل ۴ میلیون نفر کاهش داشته است . این در حالی است که برای سایر مردم جهان ، تصاویر فرودگاه ها و جاذبه های خرید در سفرهای هوایی هنوز خاطره ای نوستالژی است .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن