https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
گزارش ها

تحلیل بازار هوایی نشان از بهبودی زودرس ندارد

فیل سیمور رئیس آی.بی.ای در آخرین گزارشی که از بازار منتشر کرده معتقد است که ۶۰ میلیارد دلار اختلاف بین ارزش واقعی هواپیماهای موجود و ارزش بازار آنها دیده می شود . البته این عدد فقط مربوط به هواپیماهای ملکی ایرلاین ها است و شامل هواپیماهای اجاره ای بازار نمی شود .
این گزارش اشاره دارد که کاهش تقاضای مسافر ناشی از کووید-۱۹ باعث سقوط چشمگیر ارزش هواپیماها است . برای نمونه شاهد افت قابل توجهی در بازار بوئینگ ۷۷۷ با ارزش پایه ۷۲٫۲۲ میلیون دلاری و ارزش بازار ۵۱٫۶۴ میلیون دلاری هستیم . این اعداد برای یک فروند بوئینگ ۷۸۷ ساخت ۲۰۱۵ به ترتیب ۷۴ میلیون دلار در مقابل ۴۲٫۶۹ میلیون دلار است .
فیل سیمور با بیان این حقایق معتقد است که اوضاع برای سرمایه گزاران این بازار رو به وخامت است و باید برای این تغییر این شرایط ، مدل های کسب و کار تغییر کند . در همین حال چشم انداز بوئینگ از بازار در دهه آینده ۸٫۵ تریلیون دلار درمقابل ۸٫۷ تریلیون دلار اعلام شده قبلی است . بوئینگ در این چشم انداز جدید بازار تقاضا برای هواپیماهای جدید دهه آینده را ۱۸۳۵۰ فروند تخمین می زند .
بر اساس این چشم انداز تقاضا برای بار هوایی ۴ درصد رشد می کند و صنعت حمل و نقل هوایی تا سال ۲۰۳۹ بیش از ۲٫۴ میلیون نفر پرسنل جدید نیاز خواهد داشت . در این چشم انداز اشاره شده که اختلال در استراتژی هواپیمایی اول بار نیست که اتفاق افتاده ولی باید برای آینده برنامه ریزی کرد .
بلومبرگ نیز در گزارش وضعیت بازار اجاره در هواپیمایی نیز اشاره کرده که پرداخت اجاره ها با ۲۵ درصد کاهش روبرو بوده و انتظار می رود با شروع زمستان این عدد افزایش یابد . تجزیه و تحلیل سناریو بلومبرگ نشان می دهد که درآمد و نرخ اجاره با تغییر ساختاری که ایرلاین ها در پیش دارند ، از این عدد هم بیشتر خواهد شد .
در پایان بوئینگ پیام می دهد که تقاضا وجود دارد و سال به سال بهتر خواهد شد . مردم مسافرت را ترک نخواهند کرد و کووید-۱۹ ثابت می کند که اکثر مشاغل هوایی در برابر شوک های طولانی چقدر مقاوم خواهند بود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن