https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
گزارش ها

رقبا مستقیم پرواز می کنند

در کنفرانس مجازی که دو روز پیش با عنوان رشد اقتصادی خطوط هوایی در لندن برگزار شد ، این پیام به گوش رسید که صنعت هوایی این بحران را تحمل خواهد کرد و قویتر از قبل ظاهر خواهد شد . بر اساس داده های بازار ، سفرهای تفریحی رو به بهبود است ولی روند سفرهای تجاری کند است . علت این امر دورکاری کارمندان و انجام آنلاین امور تجاری عنوان شده است .
اگرچه کارشناسان معتقدند که سفرهای تجاری نیز به دلیل ماهیت ذاتی آنها که رابطه واقعی را طلب می کند ، به زودی بهتر خواهد شد . بنابراین خطوط هوایی این شانس را دارند تا مسافران تجاری را در کوتاه ترین زمان به مقصد برسانند و سهم بازار خود را افزایش دهند . کارشناسان معتقدند که شرکت های هواپیمایی بزرگ با دارایی نقدی ، قادر به تعیین قیمت ها هستند و به همین جهت در امان می مانند .
شرکت هایی مانند دلتا ، یونایتد ، لوفت هانزا و آی.ای.جی تا مدتی به مسیرهای اصلی یارانه ای دولت پایبند خواند بود و دوباره اقدام به بازسازی خود خواهند کرد . شانس دیگر این خطوط هوایی بزرگ، روند رو به رشد آنها در پرواز مستقیم و نه پرواز از مراکز بزرگ است . امارات ایرلاینز نمونه موفق این چاره جویی با ناوگان ایرباس ۳۸۰ خود بود . اگرچه بحران کرونا این روند را مختل کرد ولی امارات ایرلاینز می کوشد با ضعیف شدن رقبا سهم مجدد این بازار را به دست آورد .
کارشناسان باور دارند که بازار برای رشد انعطاف پذیر است ، چراکه نرخ بهره و اجاره پایین آمده و سرمایه گزاری در صنعت رو به رشد ، چشم انداز خوبی خواهد داشت . این روند در کنار عملیاتی شدن کارت های سلامت دیجیتال که از هفته گذشته به بازار آمد ، نوید روشنی است، مگر اینکه دولتها اقدامات قرنطینه را کاهش ندهند و به پشتیبانی سفر کمک نکنند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن