https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
گزارش ها

ضررهای IAG به یک میلیارد یورو می رسد

گروه هواپیمایی بین المللی (IAG) از کاهش ۸۳ درصدی درآمد کل در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ به ۱٫۲ میلیارد یورو در مقایسه با ۷٫۳ میلیارد یورو در سال گذشته خبر داده است. زیان نتیجه عملیاتی در مقایسه با سود ۱٫۴ میلیارد یورویی سال گذشته به ۱٫۳ میلیارد یورو رسیده است.
ظرفیت مسافران در سه ماهه ۷۸٫۶٪ کاهش یافته است ، و مسافران ۸۸٪ کاهش یافته اند. شاخص بار با ۳۸٫۸ واحد کاهش به ۴۸٫۹ درصد رسیده است.
IAG اظهار داشت که رزروهای اخیر همانطور که پیش بینی می شد به دلیل اقدامات اعمال شده توسط بسیاری از دولت های اروپا در پاسخ به موج دوم عفونت های کووید-۱۹ ، از جمله افزایش قرنطینه توسعه نیافته است.
گروه هواپیمایی می گوید ، ابتکاراتی که برای جایگزینی دوره های قرنطینه و افزایش اطمینان مشتری برای رزرو و مسافرت طراحی شده اند ، مانند آزمایشات قبل از عزیمت و تنظیمات دالان هوایی ، “توسط دولتها به همان سرعتی که پیش بینی شده است ، تصویب نشده اند”.
IAG اضافه می کند که نقدینگی اش همچنان قوی است. این گروه دارای نقدینگی ۶٫۶ میلیارد یورو است که متشکل از ۵ میلیارد یورو پول نقد ۱٫۶ میلیارد یورو امکانات عمومی و هواپیمایی غیرقابل برداشت است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن