https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
دیدگاه ها

ضرورت ایجاد یک سیستم امنیت زیستی

حمل و نقل هوایی باید به شیوه ای مشابه با واکنش حملات یازده سپتامبر به بحران ویروس کرونا پاسخ دهد و یک سیستم امنیت زیستی (biosecurity ) یکنواخت ارائه دهد تا به سرعت در سراسر جهان گسترش یابد.
این نظر یکی از متخصصان هواپیمایی است که هفته گذشته در میزگردی به نام بازیابی اعتماد به مسافران هوایی مطرح کرد. در حال حاضر ، هر کشور مجموعه مقررات و اقدامات بهداشتی متفاوتی را در فرودگاه ها و شرکت های هواپیمایی برای جلوگیری از گسترش کرونا اجرا می کند. لینوس بائر معتقد است که در نتیجه ، مجموعه ای از سیستم های گسسته ، گیج کننده و دست و پاگیر وضع شده که به تقاضای سفرهای هوایی آسیب می رساند.
وی افزود كه این صنعت برای ایجاد یك ساختار استاندارد كه بتواند “یك سیستم آزمایش مناسب” را پیاده سازی كند ، باید با دولت ها و سازمان های بهداشتی همكاری كند.
بائر گفت: ما باید بدانیم که چگونه مسائل را در گذشته حل کرده ایم. به عنوان مثال ، هنگامی که یازده سپتامبر اتفاق افتاد ، هر کشور اساساً اقدامات امنیتی خود را انجام می داد و این یک ایراد برای خطوط هوایی ، فرودگاه ها و مشتریان بود.
استاندارد سازی فرآیند با گذشت زمان اتفاق افتاد. یازده سپتامبر یک بحران امنیتی بود که با آن مقابله کردیم و اکنون یک بحران پزشکی داریم. به گفته بائر ، استاندارد سازی یک شبه اتفاق نخواهد افتاد و ذینفعان صنعت هواپیمایی نیاز به همکاری با ارائه دهندگان فناوری و دولت ها دارند تا راه حل های مناسب و مقرون به صرفه زیست ایمنی ارائه دهند.
وی گفت که این صنعت باید یک رویکرد گام به گام ، مانند آنچه در پی یازده سپتامبر انجام شد را پیگیری کند . کشورها در حال حاضر در همکاری متمرکز نیستند زیرا آنها مشغول مدیریت داخلی بحران کرونا هستند.
وی گفت که ایکائو مسئول روند استاندارد سازی است اما خاطرنشان کرد که این سازمان با محدودیت های بودجه روبرو است زیرا دولت ها بودجه ها را برای مبارزه با بیماری به مناطق دیگر هدایت می کنند. بائر تاکید کرد که باید الویت ها بازنگری شوند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن