https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
ایرلاین ها

هواپیمایی قطر ۲ میلیارد دلار از دولت خود دریافت می کند

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز مانند بسیاری دیگر از شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان به طور چشمگیری از بحران کرونا ضرر کرده است. این شرکت همانند سایر ایرلاین ها پروازهایی را به درخواست دولت برای بازگرداندن شهروندان خود ازسراسر جهان انجام داده و حالا دولت قطر قصد دارد با انتشار سهام ۲ میلیارد دلاری به شرکت هواپیمایی ملی خود کمک کند.
این شرکت هواپیمایی نه تنها مجبور به مقابله با کرونا شده ، بلکه از سال ۲۰۱۷ به این سو ، از محدودیت هوایی چند کشور همسایه خود در خاور میانه رنج می برد . صورتهای مالی هواپیمایی قطر ایرویز که در ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شد ، تصویری از تأثیر این شرکت در شیوع کرونا ارایه می دهد.
مدیر عامل این شرکت سال گذشته اظهار کرد که با وجود اقدامات همسایگان ، تجارت آنها ۱۴٪ رشد کرده است . اکبر الباکر گفت که اگر شرایط استثنایی سال مالی ۲۰۲۰ نبود ، نتایج ما بهتر از سال قبل بود. این گزارش که تا ۳۱ مارس ۲۰۲۰ را پوشش می دهد ، خاطرنشان می کند که در طول ۱۲ ماه ، درآمد ۶٫۵٪ افزایش یافته و به۱۴ میلیارد دلار رسیده است ، ظرفیت صندلی نیز ۳٫۲٪ و حمل و نقل بار نیز ۲٫۸٪ افزایش یافته است.
این گزارش در حالی منتشر شده که چند روز پیش نیز یونایتد ایرلاینز اعلام کرد که دومین بسته حمایتی دولت را به زودی دریافت می کند . بد نیست بدانید که دولتها با شیوع کرونا تا کنون وام های بزرگی به شرکت های هواپیمایی اعطا کرده اند تا مجبور به اخراج کارکنان نشده و بتوانند سرپا بمانند . این بسته های حمایتی قرار است پس از سپتامبر تجدید شوند، در غیر این صورت شرکت های هواپیمایی مجبور به تعدیل نیرو و توقف بسیاری از پروازها خواهند بود .
این در حالی است که بودجه اختصاص یافته وزارت راه برای حمایت از شرکت های هواپیمایی ایران به دلیل کاغذ بازی های زیاد ، در هزار توی بروکراسی جا مانده است

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن