https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
هواپیماها

کرونا تولد دوباره هواپیماهای مافوق صوت را تسریع می کند

ویروس کرونا هواپیمایی را ویران کرده و باعث سقوط بودجه های تحقیق و توسعه و تقاضای هواپیماهای جدید شده است. در ظاهر ، این خبر بدی برای هواپیماهای مفهومی و توسعه دهندگان فناوری جت مافوق صوت تجاری به نظر می رسد. اما تجربه همه گیری کرونا در عوض می تواند به جهانیان الهام دهد تا برای عصر جدیدی از پرواز مافوق صوت سخت تر تلاش کنند.
مدیرعامل Aerion Supersonic ، در حال توسعه یک جت تجاری مافوق صوت است . وی گفت : “این فقط عزم ما را برای آغاز دوره جدیدی از پرواز مافوق صوت تقویت می کند و آینده ای را تضمین می کند که بشریت بتواند زمان کمتری را برای پرواز و زمان بیشتری را برای برقراری ارتباطات انسانی و انجام کارهایی که دوست دارند بگذراند.”
او افزود : این طرح تا سال ۲۰۲۷ به بازار عرضه نخواهد شد ، اما همه چیز بدون مشکل پیش می رود . وی ادامه داد که از زمان بازنشستگی کنکورد در سال ۲۰۰۳ فعالیت تجاری جت های مافوق صوت متوقف شده است .
سایر رقبای این شرکت نیز در حال طراحی و تکمیل پروژه های مافوق صوت هستند . برای مثال ویرجین آتلانتیک در ماه مه اعلام کرد در حال همکاری با ناسا برای توسعه فن آوری های جدیدی است که می تواند برای وسایل نقلیه سریع السیر تجاری در سراسر جهان استفاده شود. برنامه ویرجین شامل هواپیمایی است که می تواند تا ۱۹ نفر را با سرعت ۳ ماخ حمل کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن