https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
مسافرها

گذرنامه سلامت دیجیتال عملیاتی شد

“کامان پس” باید با بازگشت اطمینان به مسافران و دولتها شرایط سفرهای هوایی و مرزها را بهبود بخشد .
یونایتد ایرلاینز و کتی پاسفیک این هفته آزمایش گذرنامه سلامت دیجیتال را برای مسافران آغاز می کنند تا ضمن حفظ خصوصیات داده های سلامتی ، وضعیت تست کووید-۱۹مسافران را با اطمینان ثبت کنند. این گذرنامه سلامت دیجیتال “کامان پس” نامیده می شود.
کامان پس بر اساس روشهای استاندارد، نتایج آزمایشگاه و سوابق واکسیناسیون را تأیید می کند و دولت ها را قادر می سازد معیارهای بهداشتی خود را برای مسافران تعیین و تأیید کنند. این آزمایشات با حضور داوطلبان منتخب در پروازهای لندن ، نیویورک ، هنگ کنگ و سنگاپور و با مشاهده مقامات دولتی انجام خواهد شد. استقرار این سامانه در مسیرهای آسیا ، آفریقا ، آمریکا ، اروپا و خاور میانه نیز برنامه ریزی شده است.
برای استفاده از کامان پس ، مسافران تست کووید-۱۹را در یک آزمایشگاه معتبر انجام می دهند و نتایج را بر روی تلفن همراه خود بارگزاری می کنند. آنها سپس پرسشنامه غربالگری سلامت مورد نیاز کشور مقصد را تکمیل می کنند. با تکمیل نتایج آزمون و پرسشنامه ، کامان پس مطابقت مسافر با شرایط ورود به کشور مقصد را تأیید می کند و کد QR تولید می کند. این کد توسط کارکنان شرکت هواپیمایی و مقامات مرزی قابل اسکن است. کد QR برای کاربران فاقد دستگاه های همراه قابل چاپ است.
تا کنون نتایج آزمون کووید-۱۹ اغلب در آزمایشگاههای ناشناخته و یا به زبانهای خارجی روی کاغذ چاپ شده که هیچ قالب استانداردی ندارد.
دکتر بردلی پرکینز ، رئیس پروژه کامان پس و رئیس سابق استراتژی و نوآوری در مرکز کنترل و پیشگیری بیماریهای ایالات متحده گفت : “با داده های بهداشت فردی معتبر ، کشورها می توانند الزامات غربالگری بهداشتی را با ظرافت بیشتری دنبال کنند.” پرکینز اضافه کرد ، توانایی به اشتراک گذاشتن اطلاعات بهداشتی به روشی قابل تأیید ، ایمن و محافظت از حریم خصوصی ، کلید باز شدن مرزها است .
کامان پس توسط مجمع جهانی اقتصاد و با همکاری ائتلاف گسترده ای از شرکای دولتی و خصوصی از جمله نمایندگان دولتی ۳۷ کشور در شش قاره انجام می گیرد. هدف از این آزمایشات، اعتماد مسافران از انجام تست کووید-۱۹قبل از عزیمت ، بارگزاری نتیجه در تلفن همراه و انطباق آن با الزامات ورود در فرودگاههای مبداء و مقصد است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن