https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
فرودگاه ها

یاتا نسبت به هرج و مرج احتمالی در فرودگاه ها هشدار داد

یاتا نسبت به هرج و مرج احتمالی در فرودگاه ها هشدار داد ، مگر اینکه دولتها به سرعت به فرآیندهای دیجیتالی برای مدیریت مدارک بهداشت سفر (آزمایش کوید۱۹ و گواهی واکسن) و سایر اقدامات کوید۱۹ اقدام کنند.
قبل از کوید۱۹ ، مسافران به طور متوسط برای هر سفر حدود ۱٫۵ ساعت در پروسه های سفر (ورود به سیستم ، امنیت ، کنترل مرز ، گمرک و دریاغت چمدان) صرف می کردند.
داده های فعلی نشان می دهد که زمان پردازش فرودگاه در زمان اوج به ۳ ساعت رسیده درحالی که حجم سفر فقط ۳۰ درصد از سطح قبل از کوید۱۹ است. بیشترین افزایش در هنگام ورود و کنترل مرزها است که مدارک بهداشت سفر به طور عمده به صورت اسناد کاغذی بررسی می شود.
مدل سازی ها نشان می دهد ، بدون پیشرفت این فرآیند ، زمان صرف شده در فرودگاه می تواند به ۵٫۵ ساعت در هر سفر تا ۷۵٪ ترافیک قبل از کوید۱۹ و ۸ ساعت در هر سفر در ۱۰۰٪ ترافیک قبل از کوید۱۹ برسد.
ویلی والش مدیر کل یاتا گفت : بدون یک راه حل خودکار برای بررسی های کوید۱۹ ، احتمال اختلالات قابل توجهی در فرودگاه ها است . در حال حاضر ، میانگین زمان پردازش و انتظار مسافر نسبت به قبل از بحران در زمان اوج دو برابر شده است . ما باید بررسی واکسن و گواهینامه های آزمایش را قبل از افزایش سطح ترافیک به طور خودکار انجام دهیم. راه حل های فنی وجود دارد. اما دولت ها باید با استانداردهای گواهی دیجیتال موافقت کرده و فرایندها را برای پذیرش آنها یکسان سازی کنند.
گواهینامه های دیجیتال دارای چندین مزیت هستند:
پرهیز از مستند سازی جعلی .
کاهش صف ، شلوغی و زمان انتظار در فرودگاه ها از طریق ادغام با سیستم سلف چک این .
افزایش امنیت از طریق ادغام با مدیریت هویت دیجیتال توسط مقامات کنترل مرز .
کاهش خطر انتقال ویروس از طریق تبادل اسناد کاغذی به شخص دیگر .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن