https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
فرودگاه ها

انقلابی به نام حمل و نقل هوایی شهری

ورود هواپیماهای الکتریکی عمود پرواز می رود تا تغییری اساسی در حمل و نقل هوایی به ویژه حمل و نقل هوایی درون شهری ایجاد کند . از این رو اولین ایده فرودگاه های متحرک ( پاپ آپ ) برای هواپیماهای جدید تا نوامبر سال جاری در کاونتری انگلستان افتتاح می شود .
شرکت خودروسازی کره ای هیوندای و شرکت بریتانیایی Urban-Air Port در این پروژه همکاری کرده اند و امیدوارند شاهد فرودگاه های کوچک و قابل جابجایی باشند که به طور خاص برای اتومبیل های برقی ، تاکسی های هوایی و هواپیماهای بدون سرنشین تهیه می شوند.
در فرودگاه جدید که به آن “Air-One” گفته می شود ، امکاناتی برای شارژ ، تمیز کردن ، نگهداری ، بارگیری و تخلیه مسافران فراهم است.
طراحی متحرک آن به این معنی است که نصب آن فقط چند روز طول می کشد و به راحتی می تواند به مکان های دیگر منتقل شود.
این فرودگاه دارای یک پد فرود با قطر ۱۴ متر است که می تواند برای هلی کوپترهای سنتی و هر نوع وسیله نقلیه eVTOL (برخاست و فرود عمودی برقی) استفاده شود.
این سایت همچنین شامل یک باند پرواز کوچک است.
طراحان گفتند که سایت های موقت به “کاهش ازدحام ، کاهش آلودگی هوا و کمک به آینده ای با کربن صفر” کمک می کنند .
فرودگاه كاونتري قرار است اولين فرودگاه از ۲۰۰ فرودگاه کربن صفر باشد كه طي ۵ سال آينده در سراسر جهان به بهره برداری می رسد.
شورای شهر کاونتری و نمایندگان مجلس از Air-One حمایت کرده اند و قرار است این پروژه ۱٫۲ میلیون پوند کمک مالی دولت دریافت کند.
انقلاب حمل و نقل هوایی شهری طی ۲۰ سال آینده تقریباً یک تریلیون پوند ارزش دارد.
در ژانویه سال ۲۰۲۰ ، هیوندای و اوبر به طور مشترک از هواپیمای الکتریکی مفهومی خود در نمایشگاه الکترونیک مصرفی در لاس وگاس رونمایی کردند.
eVTOL برای پرواز در سفرهای حداکثر ۱۰۰ کیلومتری طراحی شده و سرعت کروز آن تا ۲۹۰ کیلومتر در ساعت است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن