https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
دیدگاه ها

شرکتهای هواپیمایی در بحران کرونا برابر نیستند

روز گذشته کنفرانسی در لندن برگزار شد که هدف آن بررسی اقتصاد هوایی در حال و پسا کرونا بود . کارشناسان زیادی از جمله مدیران شرکتهای هواپیمایی در این کنفرانس حضور داشتند و دیدگاه های خود را پیرامون همه گیری و مشکلات خطوط هوایی ابراز کردند .
رابرت مارتین مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی بی.او.سی یکی از شرکت کنندگان بود . وی معتقد است که در این همه گیری خطوط هوایی برابر نیستند و صنعت شاهد افزایش دخالت دولت در این خصوص است . به عبارتی حمایت نابرابر دولت ها از شرکتهای هواپیمایی زمینه ساز یک زمین بازی ناهموار برای شرکتهای هواپیمایی خواهد بود . وی برای این منظور از عبارت داراها و ندارها وام می گیرد .
داراها آن دسته از خطوط هوایی هستند که از پشتیبانی دولت برخوردار شده اند و در این برهه قادر به جمع آوری سرمایه در بازارهای سرمایه هستند . وی داراها را گروهی می خواند که علاوه بر سرمایه ، تجربه مدیریتی قوی و ناوگان مناسب برای واکنش سریع در تداوم تجارت دارند .
ندارها نیز آن دسته از خطوط هوایی هستند که از حمایت دولت بی بهره مانده و به دلیل نداشتن سرمایه کافی و تیم مدیریتی قوی ، از این قافله عقب می مانند . ایالات متحده و بخشهایی از اروپا و آسیا از خطوط هوایی خود پشتیبانی کرده اند ، اما مناطقی در آمریکای لاتین پشتیبانی چندانی نداشته اند که این امر باعث عدم تعادل می شود .
مارتین پیش بینی می کند ، گرچه حمایت دولت برای بسیاری از خطوط هوایی در حال حاضر یک ضرورت است ولی در پساکرونا ، شرکتهای هواپیمایی ضعیف با بازپرداخت وام های بزرگ دولتی روبرو خواهند شد و بسیاری از آنها به ورشکستگی خواهند رسید و این سناریو تقویت خواهد شد که شرکتهای هواپیمایی جدید فاقد دیون دولتی وارد بازار خواهند شد و سهم زیادی از بازار را خواهند گرفت .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن