https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
مسافرها

۲۰ میلیون شغل در اروپا احیاء می شود

گلوریا گوارا ، رئیس و مدیر عامل شورای جهانی گردشگری و سفر ، گفت: “بسیار مایه دلگرمی است که می توانیم با آزمایش سریع در فرودگاه ها ، دربهای سفر را باز کنیم .
وی افزود: “آخرین تحقیقات شورای جهانی گردشگری و سفر نشان می دهد كه تأثیر مثبت آزمایش در فرودگاه ، باعث بازگرداندن مشاغل و احیای اقتصاد جهانی است. تقریباً ۲۰ میلیون شغل در سراسر اروپا از جمله ۳ میلیون در آلمان ، ۲ میلیون در انگلیس ، ۲میلیون در ایتالیا و بیش از ۱٫۵ میلیون در فرانسه به کار باز می گردند.
“با این حال ، برای نجات بخش سفر و جهانگردی ، ما به یک پروتکل تست بین المللی استاندارد نیاز داریم. همکاری و هماهنگی کامل برای بازگرداندن سفرها و حذف قرنطینه های بی اثر و پر هزینه بسیار مهم است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن