https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
گزارش ها

آشنایی با بنیاد خلبانان بشردوستانه

بنیاد خلبانان بشردوستانه (HPI)، یک بنیاد سوئیسی است که در سال ۲۰۱۵ توسط خلبانان هوانوردی عمومی تأسیس شد. این بنیاد در اولین نماشگاه EBACE اهداف کاملاً داوطلبانه خود را بدین شرح برشمرد: گشت زنی هوایی در دریای مدیترانه برای کمک به مهاجران در خطر. انتقال هوایی افراد آسیب پذیر از مرزهای اوکراین و توسعه یک سیستم هوایی برای کمک های بشردوستانه.
بنیاد مذکور به لطف کمک های مالی خیرین توانست به کمک دو هواپیمای خود بیش از ۳۰۰۰ ساعت گشت زنی انجام دهد و ۲۵۰۰۰ مهاجر را شناسایی و به نجات آنها کمک کند.
الیویه ویلمارت، رئیس آموزش و استخدام این بنیاد که کاپیتان بازنشسته بوئینگ۷۷۷ و خلبان ارشد سابق ایرفرانس است، گفت که اکثر ۲۰ داوطلب این بنیاد خلبانان حرفه ای خطوط هوایی هستند که در زمان خارج از خدمت برای اهداف بشردوستانه خود وقت می گذارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن