https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
هواپیماها

بازار هواپیماهای باریک پیکر افزایش می یابد

بر اساس تحلیل های مالی اخیر ، ممکن است جهان با اوج قیمت نفت مواجه شود و این افزایش قیمت بازار هواپیماهای باریک پیکر جدید را تحریک کند.
گزارش های جدید تحلیلگران مالی و انرژی نشان می دهد که در پنج سال آینده توفانی از شرایط ، تقاضا برای هواپیماهای تک راهرو جدید را به دلیل افزایش قیمت نفت و عوامل مرتبط با آن تحریک می کند.
این گزارش می افزاید: شرکت های هواپیمایی که به دنبال صرفه جویی در هزینه های سوخت هستند می توانند با سفارش جدیدترین و کم مصرف ترین هواپیما به مقابله با این توفان بروند . این فرصت ناشی از قیمت نفت می تواند ۵۵۵ سفارش در خانواده بوئینگ ۷۳۷ و ۶۳۰ سفارش در خانواده ایرباس ۳۲۰ ایجاد کند.
گزارش نشان می دهد که حداقل ۳۲۱۹ هواپیما یا ۱۸ درصد ناوگان باریک پیکر جهان قبل از سال ۲۰۰۰ ساخته شده و این یعنی آنها بیش از ۲۰ سال سن دارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن