https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
هواپیماها

بسترسازی برای ورود هواپيماهای كوچك به کشور

رئيس سازمان هواپيمايی كشوری اظهار کرد: هوانوردی عمومی امروز يك نياز و يك اولويت برای كشور است و چنانچه خواهان رشد صنعت و فعال شدن تمامی فرودگاه‌ها و اتصال آن به مراكز استان‌ها هستيم بايد هوانوردی عمومی را فعال کنیم.
تورج دهقانی زنگنه، رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در نخستین جلسه کمیته مشترک هوانوردی عمومی گفت: هوانوردي عمومي همانند يك مزرعه است كه امروز در آن بذري می‌کاریم و در آينده از ميوه آن بهره‌مند می‌شویم.
وی با اشاره به مغفول ماندن صنعت هوانوردي عمومي در كشور افزود: از سال ۱۳۳۷ هوانوردي عمومي در کشور سابقه داشته و ما بايد هرچه سریع‌تر شرايط ايجاد و فعالیت هوانوردي عمومي در كشور را تسهيل نموده و امکان ورود هواپيماهاي كوچك به كشور را فراهم نماییم.
رئيس سازمان هواپيمايي كشوري از رایزنی‌های صورت گرفته با مقامات از جمله دبير شوراي عالي امنيت ملي و رياست كل ستاد نيروهاي مسلح خبر داد و گفت: طي مذاكراتي كه صورت گرفته پيشنهاد شده است در بحث حفاظتی اين نوع هواپيماها، از نیروهای امنیتی استفاده نشده و به جاي آن تمهيدات زميني دقیق‌تر و منسجم‌تری به كار گرفته شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز در نخستين جلسه كميته مشترک هوانوردي عمومي از نقطه نظرات کارشناسان استفاده و با جمع‌بندی و تدوین نظرات، در جلسات آتي شوراي عالي هواپيمايي، ايجاد هوانوردي عمومي را مصوب و ابلاغ خواهيم كرد.
زنگنه ضمن تأکید بر راه‌اندازی دفتر سرمایه‌گذاری در معاونت هوانوردي و امور بین‌الملل سازمان هواپيمايي كشوري افزود: با تشكيل اين دفتر، سرمایه‌گذاران براي ورود به اين عرصه هدايت خواهند شد.
گفتني است؛ اهداف تشکیل کمیته مشترک هوانوردی عمومی شامل توسعه هوانوردی عمومی ذیل نظارت و راهبری سازمان هواپیمایی کشوری با نگرش راهبردی، تسهیل‎گر و عاری از محافظه گری، بررسی پیش‌نویس قوانین مورد نیاز در حوزه هوانوردی عمومی و ارائه به کمیته قوانین و مقررات صنعت، ارائه راهکارهای توسعه متوازن هوانوردی عمومی در سطح کشور، بررسی راهکار جهت رفع موانع اقتصادی و محدودیت‌های اعمال شده توسط سایر ارگان‌ها و بررسی جانمائی و تعریف وظایف هوانوردی عمومی در طبقه‌بندی مشاغل سازمان هواپيمايي كشوري است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن