https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
هواپیماها

تاثیر کرونا بر قیمت هواپیماها

مرکز داده پردازی ایبا در گزارشی اعلام کرد که در ماه جاری قیمت هواپیماهای نو اندکی افزایش یافته است . در این میان ، هواپیمای ایرباس ۳۲۱ بیشترین نرخ رشد را دارد ولی نرخ بوئینگ۷۳۷ و ایرباس۳۵۰ به دلیل وفور در بازار ثابت مانده است .
این گزارش می افزاید که نرخ بوئینگ۷۸۷ سری ۸۰۰ به دلیل تحویل کمتر و عمر کم نیز از رشد خوبی برخوردار است .
ایبا معتقد است که بسیاری از هواپیماهای پهن پیکر بالای ۱۰ سال با کاهش نرخ در بازار روبرو خواهند بود و تاخیر در برنامه تحویل بوئینگ ۷۷۷ ایکس تا سال ۲۰۲۴ و یا ۲۰۲۵ سبب خواهد شد تا بوئینگ ۷۷۷ سری ۳۰۰ برای مدت طولانی تری در ناوگان شرکتهای هواپیمایی باقی بماند .
گزارش ادامه می دهد که پتانسیل تبدیل ایرباس ۳۳۰ به هواپیمای باربری بیش از بوئینگ۷۶۷ است . دلیل این امر هم وفور ایرباس ۳۳۰ نسبت به بوئینگ۷۶۷ در بازار است . در مقابل بوئینگ ۷۳۷ سری ۸۰۰ نسبت به ایرباس ۳۲۰ ازقیمت بالاتری سود می برد. دلیل این امر پتانسیل بهتر ۷۳۷ برای تبدیل به باربری و تاخیر در برنامه ۷۳۷ مکس است .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن