https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
هواپیماها

ملاک شما برای انتخاب یک هواپیمای مسافری چیست ؟

شرکتهای هواپیمایی هواپیما را انتخاب کرده و می خرند ، یک کابین راحت طراحی می کنند ، احتمالاً وای فای آن را هم وصل می کنند و اکنون تنها چیزی که نیاز دارند تأیید مسافران است.
یکی از هواپیماهای جدیدی که در چند سال گذشته رضایت مسافران را جلب کرده ایرباس ۲۲۰ است . یک جت باریک کراس اوور که از سال ۲۰۱۶ به بازار پیوست و مسافران از آن خیلی راضی هستند .
صندلی های وسیع تر ، پنجره های بزرگتر ، فضای چمدان دستی بیشتر و دستشویی های بهتر ، از جمله مواردی است که مسافران نسبت به آن واکنش مثبت داشته اند . اگر به اطلاعات ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ نگاه کنیم ، می بینیم که رزرو صندلی برای ایرباس۲۲۰ بیشتر بوده است.
انتخاب چیدمان صندلی ۲ + ۲ و اجتناب از صندلی میانی برای سریعتر سوار و پیاده شدن از این هواپیما در مقابل رقبایی که چیدمان ۳ + ۳ یا ۳ + ۲ را برگزیده اند نیز یک مزیت بزرگ بوده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. و البته داشتن اتصال USB برای هر صندلی نیز به محبوبیت آن افزوده است .
یکی دیگر از مهمترین پیشرفتهای راحتی در کابین سکوت آن است که به لطف موتورهای Pratt & Whitney’s به دست آمده است. نسل جدید موتورها صدا را بیشتر کاهش می دهد و کابین را ساکت و آرام می کند.
این هواپیما بین ۲۰٪ (E190-E2) و ۲۵٪ (E195-E2) سوخت کمتری در هر سفر مصرف می کند و سازگاری با محیط زیست بودن آن مزیت رقابتی دیگری است که از چشم مسافران تیزبین دور نمی ماند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن