https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
مسافرها

انجمن های هواپیمایی خواستار تشدید جریمه مسافران خشن شدند

بسیاری از انجمن های هواپیمایی خواستار افزایش سیاست ها و “اجرای شدیدتر قانون” در برابر مسافران خشن و ستیزه جو در پرواز شدند. در این نامه که از سوی انجمن هایی همچون AFA ، ALPA ، CAPA ، RAA به امضا رسیده ، از دولت خواسته شده علاوه بر جریمه ، پیگیرد قانونی مسافران خشن نیز در دستور کار قرار گیرد .
شرکت های هواپیمایی از اول ژانویه بیش از ۳۰۰۰ مورد مسافر بی نظم را گزارش کرده اند. این عدد برای سال ۲۰۲۰ فقط ۱۹۴ گزارش است . بر اساس قانون هرگونه تعرض یا ارعاب خدمه پروازی به هنگام انجام وظیفه جرم محسوب می شود و قانونگزار علاوه بر جریمه نقدی ، تا ۲۰ سال زندان نیز پیش بینی کرده که به ندرت اجرا می شود .
از زمان شیوع کرونا ، تعداد مسافران بی نظم به دلایل مختلف از جمله نزدن ماسک افزایش یافته است . این عدد در ایالات متحده برای یک ماه بیش از ۳۰ هزار دلار جریمه بوده است .
با این حال ، انجمن های یاد شده در این نامه خواستار اقدامات بیشتر از اعمال جریمه ها هستند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن