https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
مسافرها

اپلیکیشن سلامت سفر رونمایی شد

خطوط هوایی بریتیش ایرویز از برنامه سلامت سفر VeriFLY برای مشتریانی که از ۴ فوریه واجد شرایط سفر بین لندن و ایالات متحده هستند ، خبر داد. گذرنامه دیجیتال سلامتی سفر که می تواند در یک دستگاه تلفن همراه دانلود شود ، برای ایجاد آرامش قبل از سفر طراحی شده است . استفاده از این برنامه فعلا اختیاری است .
هواپیمایی بریتیش ایرویز اولین شرکت هواپیمایی در انگلیس است که استفاده از گذرنامه سلامت سفر را برای مشتریانی که از لندن سفر می کنند ، آزمایش می کند. همچنین این تنها شرکت هواپیمایی در خارج از ایالات متحده است که به مشتریان خود فرصت آزمایش VeriFLY را می دهد.
شان دویل ، مدیر عامل شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز گفت: “اگرچه پرواز در حال حاضر محدود شده ، اما ضروری است که ما تا آنجا که می توانیم به افرادی که واجد شرایط پرواز هستند کمک کنیم .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن