https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
ایرلاین ها

ایزی جت پیش بینی می کند که سالانه یک میلیارد دلار ضرر کند

ایزی جت در به روزرسانی معاملاتی برای سال منتهی به ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ ، از بهبود ضرر خود در سه ماهه نهایی و رشد نقدینگی مثبت و رو به جلو خبر داده است. پیش بینی می شود ضرر اصلی این شرکت قبل از اخذ مالیات برای سال منتهی به ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ بین ۱۱۳۵ میلیون پوند و ۱۱۷۵ میلیون پوند باشد.
ضرر اصلی سه ماهه چهارم با درآمد ۴۰ میلیون پوند کمی کاهش یافت. ایزی جت بدهی خالص خود را از ۲ میلیارد پوند در سه ماهه سوم پس از پرداخت حقوق ۱٫۲ میلیارد پوندی به ۰٫۹ میلیارد پوند کاهش داده است .
ایزی جت در سه ماهه چهارم ۱۷ میلیون صندلی را پر کرد و ۵۸ درصد از ظرفیت ۲۰۱۹خود را در مسیرهای داخلی اروپا و بریتانیا به کار گرفت. در سه ماهه چهارم نیز تردد داخلی در بریتانیا و پروازهای اروپایی معادل ۷۷ درصد از ظرفیت ۲۰۱۹ بود .
یوهان لوندگرن ، مدیرعامل ایزی جت ، گفت: طی سه ماهه ایزی جت پروازهای خود را به طور قابل توجهی افزایش داد ، این بدان معناست که ما دومین خط هوایی بزرگ بودیم که در تابستان امسال در اروپا فعالیت می کردیم و در عین حال ضررهای سه ماهه آخر خود را در مقایسه با سال گذشته به نصف رساندیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن