هواپیماها

امبرائر چشم به بازار آسیا دوخته است

در حالی که شرکت های هواپیمایی برنامه های آینده خود را ترسیم می کنند ، امبرائر بازار عظیم سری جدید خانواده جت های E2 خود را در آسیا دنبال می کند. اقتصاد رقابتی و برد طولانی هواپیما ، این هواپیما را برای بسیاری از مسیرهای داخلی و نقطه به نقطه در بزرگترین بازار جهان جذاب تر می کند.
شرکت های هواپیمایی در آسیا و اقیانوسیه به دلیل همه گیری آسیب دیده اند ، به همین دلیل شرکت های هواپیمایی مجبورند در آینده ناوگان خود را با هواپیماهای کوچکتر نوسازی کنند . امبرائر این تغییرات را فرصتی برای خانواده E2 جدید خود می داند.
شاید جذاب ترین ویژگی E2 برای خطوط هوایی به اصطلاح “اقتصاد جت” بازگردد. نسل جدید جت ها هزینه کمتری برای هر صندلی دارند و E2 از این شاخص سود می برد . به عبارتی این هواپیما در پروازهای زیر ۶۵۰ مایل هزینه صندلی بهتری نسبت به هواپیماهایی مانند ایرباس ۳۲۰یا بوئینگ ۷۳۷ ارائه می دهد. این بدان معناست که E2 برای مسیرهای منطقه ای مناسب بوده و فرکانس های بیشتری را در مسیرهای کوتاه طی می کند.
گفتنی است که خانواده چهار نفره جت های E2 حداقل ۷۰ و حداکثر ۱۲۲ صندلی دارند . برد عملیاتی آنها از ۳۷۰۰ کیلومتر تا ۴۵۰۰ کیلومتر است .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *