https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
مسافرها

هزینه آزمایش کرونا بهبود سفرهای هوایی را تهدید می کند

بحث در مورد هزینه بالای الزام به آزمایش کرونا برای مسافران هوایی همچنان ادامه دارد و شرکتهای هواپیمایی و فرودگاهها در بیانیه مشترکی هشدار دادند که سیاست اجباری برای انجام آزمایش PCR یک مانع بزرگ برای بهبود سفرهای هوایی است .
یاتا همچنین به دولت ها هشدار داده است که هزینه های بالای آزمایش کرونا می تواند مسافرت هوایی را از دسترس افراد و خانواده ها دور کند. به گفته یاتا ، برای تسهیل در راه اندازی مجدد و موثر سفرهای بین المللی ، آزمایش کرونا باید مقرون به صرفه ، موثر و در دسترس باشد.
بررسی های یاتا از هزینه های آزمایش PCR (آزمایشی که مورد نیاز بیشتر دولت ها است) در ۱۶ کشور ، نشان می دهد فقط فرانسه طبق توصیه سازمان بهداشت جهانی عمل کرده ، تا هزینه آزمایش مسافران را بپردازد. لازم به ذکر است که حداقل هزينه این آزمايش ۹۰ دلار و حداكثر آن ۲۰۸ دلار است.
ویلی والش ، دبیر کل یاتا هشدار داد که بازگشت تقاضای سفرهای بین المللی با در نظر گرفتن هزینه آزمایش PCR به خطر می افتد و بهبود آن را به طور چشمگیری کاهش می دهد. این تأثیر در سفرهای کوتاه (حداکثر ۱۱۰۰ کیلومتر) بیشتر خواهد بود .
در انگلیس نیز تلاش می شود مالیات بر ارزش افزوده را از همه آزمایشات کرونا که ۲۰٪ قیمت را افزایش می دهد ، حذف کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن