https://www.caomegawatches.com/ cdomegawatches.com https://www.cnomegawatches.com https://www.goomegawatches.com hkomegawatches.com replica omega replica omega watches replica bell and ross businessbellross travelbellross.com bell and ross replica watches replica bell and ross replica bell and ross watch bell and ross replica watches https://www.healthbellross.com/
ایرلاین ها

یاتا: بهبود تقاضای مسافران در ماه نوامبر متوقف شد

انجمن حمل و نقل بین المللی هوایی ( یاتا ) اعلام کرد که بهبود تقاضای سفرهای هوایی که در تابستان نیمکره شمالی در حال کند شدن بود ، در نوامبر سال ۲۰۲۰ متوقف شد.
درآمد مسافر به کیلومتر (RPK) 70.3٪ نسبت به نوامبر ۲۰۱۹ کاهش داشت. این شاخص برای نوامبر ۵۸٫۶٪ کمتر از سطح سال گذشته بود و البته شاخص بار نیز ۲۳ درصد کاهش یافت و به ۵۸٪ رسید .
تقاضای مسافران بین المللی در ماه نوامبر ۸۸٫۳ درصد کمتر از نوامبر ۲۰۱۹ بود . کارشناسان ، اروپا را عامل اصلی این رکود می دانند چراکه قفل های جدیدی بر تقاضای سفر زدند . بهبود تقاضای سفرهای داخلی نیز متوقف شد و ترافیک داخلی در ماه نوامبر ۴۱ درصد نسبت به سال قبل کاهش داشت .
مدیر كل یاتا گفت: بهبود نسبی تقاضای سفرهای هوایی در ماه نوامبر متوقف شد. به این دلیل که دولتها با محدودیت های شدیدتر سفر و اقدامات قرنطینه به میدان آمدند. واکسن راه حل طولانی مدت است و آزمایش قبل سفر بهترین راهی است که برای بهبود اقتصادی ایرلاین ها به ذهن می رسد.
میزان ترافیک خطوط هوایی آسیا و اقیانوسیه در ماه نوامبر ۹۵٪ نسبت به سال قبل کاهش یافته و برای پنجمین ماه متوالی از شیب شدید افت ترافیک رنج می برد. شرکت های هواپیمایی اروپایی در ماه نوامبر نسبت به یک سال قبل ۸۷ درصد کاهش ترافیک داشته اند .
شرکت های هواپیمایی خاورمیانه نیز در ماه نوامبر نسبت به سال گذشته ۸۶٪ کاهش داشتند و البته ایرلاین های آمریکای شمالی نیز در ماه نوامبر ۸۳٪ و خطوط هوایی آمریکای لاتین ۷۸٫۶٪ کاهش ترافیک را تجربه کردند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن